Producent wiązek elektrycznych - kablowych

Poszukując profesjonalnego, sprawdzonego, jak również i rzetelnego producenta, który zaoferuje Państwu najwyższej jakości produkty z branży kablowej- KABLEX jest w pełni do Państwa dyspozycji. Najwyższa jakość, szeroki wachlarz usług i produktów, gwarantują owocną współpracę.

Firma, którą reprezentujemy od prawie 30 już lat zdobywa doświadczenie, wiedzę i umiejętności, by dać klientowi to, czego ten pragnie i żąda. Początkowo praca w znanych i cenionych firmach skandynawskich, od 2001 roku własna działalność, dzięki której dla Państwa jesteśmy i oferujemy wszystko to, co najlepsze. Najwyższa jakość i terminowe realizowanie zamówień ,za rozsądną cenę.

Zajmujemy się produkcją wiązek kablowych oraz obróbką przewodów wszelkich zastosowań dla przemysłu elektronicznego, medycznego, AGD, motoryzacyjnego i wielu innych, mających zapotrzebowanie w Państwa codziennym życiu. Oferując wiązki kablowe dajemy gwarancję najwyższej jakości i pełnego zadowolenia naszych drogich klientów. Nie ma dla nas zleceń, których realizacji nie bylibyśmy w stanie się podjąć. Na podstawie stosownej dokumentacji lub wzorów, opracowujemy próbną serię i po akceptacji realizujemy produkcję.
Firmę KABLEX tworzą ludzie posiadający pasję, mający wiedzę, doświadczenie i umiejętności. To nowoczesny park maszynowy, najnowsze technologie, najlepsze produkty.

Jeśli dobrej jakości wiązki kablowe w pełni spełniające Państwa potrzeby i wymagania, to tylko te, które produkuje firma KABLEX.

Najlepsze partner w biznesie - KABLEX
Firma, która wie, że najważniejszy jest klient

ZAPRASZAMY