Cięcie i odizolowanie przewodów

Oferując dla Państwa najwyższej jakości wiązki kablowe, pragniemy przedstawić usługę, jaką jest cięcie i odizolowanie przewodów. Posiadając przystosowany do pracy park maszynowy, a także mając niezbędną wiedzę w zakresie tych prac, dajemy Państwu gwarancję zadowolenia i produktów, które w pełni spełnią Wasze potrzeby i oczekiwania. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych narzędzi, jesteśmy w stanie zaoferować odizolowanie przewodów każdego typu i rodzaju.

KABLEX- firma stawiająca na jakość.

Szukając usług z branży kablowej, oferujemy wiązki kablowe i usługi, które są Państwu w danej chwili potrzebne.

 
 

Obróbka kabli wielożyłowych

Poszukując odpowiedniego rozwiązania dla kabli wielożyłowych, oferujemy dziś pełną ich obróbkę. Tworząc dla Państwa wiązki kablowe, dajemy jakość i rozwiązania, które spełnią się w danym zastosowaniu. Profesjonalna obróbka kabli wielożyłowych, zapewniająca trwałe, solidne i dobre produkty, które Państwu oferujemy. Dzięki stosowanym narzędziom i najlepszemu parkowi maszynowemu, gwarantujemy pełną obróbkę wykonaną wedle Państwa wzorów lub stosownej dokumentacji.

KABLEX- firma ciesząca się dobrą opinią na rynku

Szukając produktów i usług z branży kablowej, zapewniamy Państwu wiązki kablowe i rozwiązania, które okażą się być produktem godnym Państwa pieniędzy.

Cięcie przewodów wstążkowych
z zaciskiem złącz typu IDC,
Micro-Match, PicoFlex

Oferując usługę, jaką jest cięcie przewodów wstążkowych z zaciskiem złącz IDC potrzebne są nowoczesne i zaawansowane technologie, pełna dokładność i precyzja. Nasza firma, jako lider w świecie kabli, oferuje Państwu i w tym zakresie jakość, jaka będzie w stanie spełnić Wasze potrzeby, oczekiwania i wymagania. Wiązki kablowe potrzebne są nam niemal w każdym miejscu i przy każdym zastosowaniu. Używając przewodów wstążkowych, tworzymy miękkie i elastyczne, a co najważniejsze gotowe do zastosowania produkty.

KABLEX- firma dająca ogromne możliwości i najlepsze rozwiązania.

Jeśli szukają Państwo firmy z doświadczeniem, renomą i świadczoną najwyższą jakością, na pewno nasza działalność jest w tym zakresie doskonała.

 
 

Cynowanie końcówek przewodów

Zastosowanie kabli, w każdej niemal dziedzinie wymaga odpowiedniego ich dostosowania. Na pewno bardzo ważną i oszczędzającą czas w dalszej produkcji jest usługa pobielania końcówek przewodów. Do cynowania używamy cyny bezołowiowej. Nasza firma pragnie dziś Państwu i taką usługę zaoferować. Mając sztab doświadczonych i wyszkolonych ludzi, a także narzędzia i najlepsze rozwiązania, realizujemy wszelkie, nawet najbardziej czasochłonne zlecenia. Państwo zamawiają - my wykonujemy. Doskonale wiązki kablowe, które sprawdzą się w każdym miejscu i czasie.

KABLEX- daje Państwu produkty godne Waszych pieniędzy

Zachęcamy do zwrócenia uwagi na nasze wiązki kablowe i usługi, dzięki którym najwyższa jakość jest na wyciągniecie rąk.

Lutowanie

Lutowanie, jak każdy doskonale wie, jest to metoda trwałego łączenia metalowych elementów za pomocą specjalnego spoiwa zwanego lutem. Do lutowania używamy cyny bezołowiowej. Działając w branży kablowej, pragniemy zaoferować Państwu lutowanie wszelkiego rodzaju wiązek i przewodów, wedle stosownych schematów, wzorów i opracowań. Realizujemy wszelkie zlecenia i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dać Państwu gotowe produkty do zastosowania w Waszej przestrzeni domowej, biurowej, handlowej czy produkcyjnej

KABLEX wie, że najważniejszy jest klient

Jeśli chcesz się przekonać, jak wygląda współpraca z godnym uwagi partnerem biznesowym, postaw na nas, a z pewnością tego nie pożałujesz.

 
 

Zakuwanie końcówek (konektorów)

Oferując Państwu produkty z grupy wiązki kablowe, świadczymy również i szereg usług, dzięki którym produkty te zostaną dostosowane do Państwa potrzeb i wymogów. Zajmując się produkcją różnego rodzaju kabli, oferujemy również i zakuwanie końcówek dostosowanych do konkretnych projektów i rozwiązań. Nieprzerwana rozbudowa parku maszynowego, wciąż podnoszone kwalifikacje naszego personelu, szeroki asortyment pras i aplikatorów - to wszystko sprawia, że nie ma dla nas zleceń, których byśmy nie mogli się podjąć. Oferujemy atrakcyjne ceny i pełne Państwa zadowolenie.

KABLEX - wie, że najwyższa jakość usług, to pełne zadowolenie klientów

Wybierz firmę, która posiada doświadczenie i wiedzę, która wie, że jakość to sukces, na jaki trzeba pracować całe życie.

Produkcja wiązek przewodów solarnych

Oferujemy produkcję wiązek przewodów solarnych do zastosowaniach w szerokiej gałęzi urządzeń przesyłających duże ilości energii elektrycznej pozyskanej przez urządzenia fotowoltaiczne. Stosujemy tylko sprawdzone i oryginalne podzespoły w celu zminimalizowania niepotrzebnych strat energii oraz zapewnienia wzorowej pracy na przestrzeni lat niezależnie od warunków atmosferycznych.

KABLEX - postaw na ludzi z doświadczeniem i umiejętnościami

Wybierz firmę, która wie, co znaczy jakość na najwyższym poziomie i produkcja wiązek kablowych, dających Państwu rozwiązania, o jakie zabiegacie.

Cięcie peszli

Firma KABLEX oferuje państwu możliwość specjalistycznego cięcia rur karbowanych, peszli i innych rur z tworzyw sztucznych. Produkty te są szeroko stosowane w wiązkach samochodowych, nowych wiązkach przewodów energetycznych, lotnictwie, pociągach silnikowych, miejskim ruchu kolejowym, szafach wysokiego napięcia i innych gałęziach przemysłu.

 

 

Testowanie elektryczne na zwarcie
i kolejność połączeń

Świadcząc swoje usługi w branży kablowej i szeroko pojętej elektronice, testy bezpieczeństwa elektrycznego stanowią jeden z elementów, który musi znaleźć się w wachlarzu ofertowym danej firmy. My, jako ludzie, którzy od wielu już lat pracują w tej branży, oferujemy dziś testowanie elektryczne na zwarcie i kolejność połączeń. Wszystkie produkty, które wychodzą spod naszych rąk, są odpowiednio testowane i sprawdzane, tak, aby zagwarantować Państwu godne uwagi rozwiązania, które z pewnością okażą się idealną dla Was inwestycją.

KABLEX - stawia na jakość i na zadowolenie klientów

Wybierz firmę, która ma dla Ciebie najlepsze rozwiązania i godne uwagi ceny produkty.